SELTY AB6 KROKOMIERZ LICZNIK KROKÓW PEDOMETR HIT Zobacz większe

SELTY AB6 KROKOMIERZ LICZNIK KROKÓW PEDOMETR HIT

Nowy

2,99 zł

Dodaj do listy życzeń


KROKOMIERZ LICZNIK KROKÓW

Pedometr wykorzystywany jest zarówno przez osoby trenujące profesjonalnie, jak i przez amatorów. Szczególnie sprawdza się u tych osób które potrzebują ruchu ale którym brakuje motywacji do regularnego ćwiczenia. Pedometr pokazując bowiem dystans który już przebyliśmy zachęca do dalszego wysiłku. Jest to również doskonały sposób kontroli osób które muszą codziennie ćwiczyć, a które robią to niechętnie - krokomierza nie da się bowiem oszukać.

Liczy Twoje kroki i pomaga Ci obliczać jaką droga została przez Ciebie pokonana. Jedno spojrzenie i wiesz wszystko - ilość kroków, dystans.
Wystarczy przyczepić pedometr np. do paska spodni - to wszystko co musisz zrobić.
1.jpg

Specyfikacja przedmiotu

- Licznik kroków z regulacją długości kroku
- Wbudowany klips do paska
- Kolor: niebieski lub czarny - wysyłany losowo
- Wymiary: 50 x 36 x 20 mm


Wybrany kolor proszę wpisać w formularzu dostawy


2.jpg





satysfkacja.jpg Nasze główne przykazanie mówi, że zakupy w naszym sklepie muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy 14-dniową gwarancję satysfakcji!

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.


Zwracany towar nie może być uszkodzony, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie powinny nosić śladów zniszczenia. Produkt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami).

Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

Na razie brak wpisów.

Napisz opinię

Napisz opinię