SELTY AG2 ADAPTER DO ZASILACZA MagSafe2 PL APPLE Macbook Zobacz większe

SELTY AG2 ADAPTER DO ZASILACZA MagSafe2 PL APPLE Macbook

Nowy

9,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Adapter do zasilacza MagSafe2 PL

Adapter europejski do oryginalnej ładowarki do telefonów Apple iPhone, tabletów Apple iPad i zasilaczy komputerowych dla MacBook Air i MacBook Pro.
Uniwersalna przejściówka zasilania, która pozwala podłączyć oryginalny zasilacz z USA do gniazdka europejskiego takiego jak to stosowane w Polsce.
Adapter pasuje do oryginalnych adapterów USB od Apple iPad i Apple iPhone.
Możliwość wykorzystania jako przejściówki dla zasilaczy MagSafe oraz MagSafe2 (45W, 60W, 85W), które stosuje się w komputerach MacBook Air 11.6' / 13.3' oraz MacBook Pro / Retina 13.3' / 15.4'. Kompatybilne również ze stacją bazową AirPort Express oraz zasilaczami przenośnymi do Apple iBook i Apple PowerBook.
1.png

Zapraszamy do składania zamówień


 

 

 

satysfkacja.jpg Nasze główne przykazanie mówi, że zakupy w naszym sklepie muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy 14-dniową gwarancję satysfakcji!

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.


Zwracany towar nie może być uszkodzony, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie powinny nosić śladów zniszczenia. Produkt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami).

Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

Na razie brak wpisów.

Napisz opinię

Napisz opinię