SELTY AD4 3xUSB UNIWERSALNA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA Zobacz większe

SELTY AD4 3xUSB UNIWERSALNA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA

Nowy

6,77 zł

Dodaj do listy życzeń


UNIWERSALNA ŁADOWARKA 3 x USB SAMOCHODOWA

Ładowarka samochodowa 3x USB daje możliwość ładowania w podróży trzech urządzeń jednocześnie. Standardowe ładowarki samochodowe działają pod natężeniem 1A. Prezentowany przez nas zasilacz jest ponad pięć razy mocniejszy z różnym podziałem natężeń na gniazda USB.
Dzięki różnym podziałem natężeń naładujesz urządzenia dużo szybciej. 2x2,1A może ładowac 2 tablety lub ekspresowo 2 x telefon, natomiast trzecim gniazdem telefon prądem 1A. Oczywiście istnieje także możliwość ładowania równocześnie trzech urządzeń bez spadku natężenia prądu.
Ładowarka jest niewielkich rozmiarów. Jest wygodna w użyciu, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dopasowuje się do samochodowej zapalniczki, a jej czarny kolor sprawia, że idealnie komponuje się z każdym wnętrzem auta. Wystarczy podłączyć ją z urządzeniem kablem USB. Jej przeznaczenie jest uniwersalne - może być użyta do ładowania telefonów, nawigacji GPS, tabletów, palmtopów.
Specyfikacja techniczna:

Typ złącza USB: 3 porty
Napięcie ładowania: 5V1.jpgZapraszamy do składania zamówień


satysfkacja.jpg Nasze główne przykazanie mówi, że zakupy w naszym sklepie muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy 14-dniową gwarancję satysfakcji!

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

Na razie brak wpisów.

Napisz opinię

Napisz opinię